Firma Ahoy Career dołączyła do grona firm członkowskich Polskiego Forum HR

 

Ahoy Career jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Warszawie, w Polsce.

Specjalizują się w świadczeniu kompleksowych usług rekrutacyjnych dla firm, które mając siedzibę w Polsce, kierują swoją ofertę na rynek holenderski, niemiecki, czeski, słowacki, węgierski, rumuński i inne.

Współpracują głównie z korporacjami, które mają swoje europejskie centrale w Polsce, obsługują również firmy z obszaru BPO, SSC, e-commerce, które zarządzają stąd różnymi procesami biznesowymi dla całej Europy i potrzebują pracowników ze znajomością różnych języków.

Ahoy Career pomaga również firmom z branż:

 

  • Manufacturing
  • Technology
  • Finance
  • Healthcare
  • Retail

 

Stanowiska, na które Ahoy Career znajduje kandydatów, to przede wszystkim połączenie konkretnych umiejętności wymaganych od kandydata w połączeniu z jego umiejętnościami językowymi.

Powodem, dla którego firma ma takie podejście do sprawy jest dostrzeganie na polskim rynku pracy niedoboru kandydatów zainteresowanych pracą w Polsce.

Dlatego też firma Ahoy Career próbuje zmienić postrzeganie Polski i polskiego rynku pracy za pomocą działań z obszaru employer brandingu, skoncentrowanych na Polsce jako takiej. Oznacza to, że z każdym dniem firma powiększa liczbę nowych pracowników w Polsce i podąża w kierunku powolnego równoważenia rynku.

Ich CLAIM  jest To recruit people is to know people.

Wszystkie działania Ahoy Career oparte są przede wszystkim na podejściu do człowieka, ponieważ według ich przekonań jest to klucz do sukcesu..